FFF 10113949-L0E-30DLF
10113949-L0E-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113949-L0E-30DLF
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 2PVH 8COL
Datasheet Download
10113949-L0E-30DLF.pdf
Availability of 10113949-L0E-30DLF
QUANTITY
10113949-L0E-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-L0E-30DLF
Internal Part NumberEIS-10113949-L0E-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package256
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-L0E-30DLF
Related Links10113949-, 10113949-L0E-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10113949-L0E-30DLF Details Description
Related parts for 10113949-L0E-30DLF
CAP CER 100UF 25V Y5U RADIAL datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 800V 2A DO214AC datasheet.pdf
BEESTACK STANDARD EDITION datasheet.pdf
34/HDR/SMT/STR datasheet.pdf
PUNCH datasheet.pdf
IC PREAMP HBD PIR SENSOR 14SSOP datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 600V 10A TO220AB datasheet.pdf
CONN HDR 87POS 2.54MM T/H datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1.3W DO204AL datasheet.pdf