FFF 10113949-M0E-70DLF
10113949-M0E-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113949-M0E-70DLF
Brief Description
XCEDE 3W RGHT 2PVH 8COL
Datasheet Download
10113949-M0E-70DLF.pdf
Availability of 10113949-M0E-70DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113949-M0E-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-M0E-70DLF
Internal Part NumberEIS-10113949-M0E-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package256
SeriesXCede®
PackagingBulk
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-M0E-70DLF
Related Links10113949-, 10113949-M0E-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10113949-M0E-70DLF Details Description
Related parts for 10113949-M0E-70DLF
TRANS PREBIAS NPN 150MW SOT523 datasheet.pdf
MODULE DDR2 1GB 240-DIMM datasheet.pdf
RES SMD 17.4KOHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 427 OHM 0.01% 0.15W 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
RES 39 OHM 2% 1/8W AXIAL datasheet.pdf