FFF 10113949-R0E-30DLF
10113949-R0E-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113949-R0E-30DLF
Brief Description
XCEDE RGHT 2PVH 8COL WK
Datasheet Download
10113949-R0E-30DLF.pdf
Availability of 10113949-R0E-30DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113949-R0E-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-R0E-30DLF
Internal Part NumberEIS-10113949-R0E-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package192
SeriesXCede®
PackagingBulk
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-R0E-30DLF
Related Links10113949-, 10113949-R0E-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10113949-R0E-30DLF Details Description
Related parts for 10113949-R0E-30DLF
BACKSHELL DB15 CLAM TYPE BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .125 EXTEND datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 2.2A 6DSBGA datasheet.pdf
IC FPGA 49 I/O 68QFN datasheet.pdf
RES 105K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 93.1K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 8POS SKT datasheet.pdf
IC REDRIVER SAS/SATA 8CH 56TQFN datasheet.pdf
FERRITE CORE P 250NH N48 datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf