FFF 10113949-U0E-60DLF
10113949-U0E-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113949-U0E-60DLF
Datasheet Download
10113949-U0E-60DLF.pdf
Availability of 10113949-U0E-60DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10113949-U0E-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-U0E-60DLF
Internal Part NumberEIS-10113949-U0E-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package192
SeriesXCede®
PackagingBulk
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-U0E-60DLF
Related Links10113949-, 10113949-U0E-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10113949-U0E-60DLF Details Description
Related parts for 10113949-U0E-60DLF
TERM BLOCK PLUG 5POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
SPEAKER ALNICO 8OHM 1W 87MM SQR datasheet.pdf
IC DAC 16BITS SER 16SSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 16PF 100V 10% BP 1206 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 61POS PIN datasheet.pdf
IC VIDEO EQUALIZER 20-QFN datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
PWRBLADE RA REC datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 0.69A 2W THT datasheet.pdf