FFF 10113949-W0E-20DLF
10113949-W0E-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10113949-W0E-20DLF
Datasheet Download
10113949-W0E-20DLF.pdf
Availability of 10113949-W0E-20DLF
QUANTITY
10113949-W0E-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10113949-W0E-20DLF
Internal Part NumberEIS-10113949-W0E-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
SeriesXCede®
PackagingTray
FeaturesKey
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10113949-W0E-20DLF
Related Links10113949-, 10113949-W0E-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10113949-W0E-20DLF Details Description
Related parts for 10113949-W0E-20DLF
Connector Receptacle 14 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 128POS .050" datasheet.pdf
CONN TNC PLUG R/A 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CAP CER 0.27UF 25V X8L 0805 datasheet.pdf
PREMO-FLEX LGT 152 TYPED 33POS datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP TANT 0.27UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
MESFET GAAS 500MHZ PKG 73 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 19POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONN SOCKET BRD/BRD .5MM 100POS datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V datasheet.pdf