FFF 10114508-J0J-60B
10114508-J0J-60B picture photo
Mfg. Part Number
10114508-J0J-60B
Brief Description
XCEDE LEFT 6PVH 4COL NK
Datasheet Download
10114508-J0J-60B.pdf
Availability of 10114508-J0J-60B
QUANTITY
10114508-J0J-60B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-J0J-60B
Internal Part NumberEIS-10114508-J0J-60B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-J0J-60B
Related Links10114508, 10114508-J0J-60B Datasheet, FFF Distributor
10114508-J0J-60B Details Description
Related parts for 10114508-J0J-60B
VARISTOR 29.5V 100A 0805 datasheet.pdf
RES SMD 536 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
BATTERY CABLE LUG (BCL-3012) datasheet.pdf
RES 5.09K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf