FFF 10114508-L0J-50B
10114508-L0J-50B picture photo
Mfg. Part Number
10114508-L0J-50B
Brief Description
XCEDE 3W LEFT 6PVH 4COL
Datasheet Download
10114508-L0J-50B.pdf
Availability of 10114508-L0J-50B
QUANTITY
10114508-L0J-50B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-L0J-50B
Internal Part NumberEIS-10114508-L0J-50B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package232
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-L0J-50B
Related Links10114508, 10114508-L0J-50B Datasheet, FFF Distributor
10114508-L0J-50B Details Description
Related parts for 10114508-L0J-50B
RES 5.6 OHM 20W 5% TO220 datasheet.pdf
TRANSFORMER CCFL 6W 20V 11MA SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TRANS 7NPN DARL 100V 0.5A 16SO datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 3.5V SC-82AB datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
PELTIR MS2,049,10,10,15,15,11,W8 datasheet.pdf
RES 988 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS SKT datasheet.pdf