FFF 10114508-M0J-50DLF
10114508-M0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114508-M0J-50DLF
Brief Description
XCEDE 3W RIGHT 6PVH 4COL
Datasheet Download
10114508-M0J-50DLF.pdf
Availability of 10114508-M0J-50DLF
QUANTITY
10114508-M0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-M0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10114508-M0J-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package232
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-M0J-50DLF
Related Links10114508-, 10114508-M0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10114508-M0J-50DLF Details Description
Related parts for 10114508-M0J-50DLF
FILTER PERFORM W/CHOKE IEC 3A datasheet.pdf
CAP ROCKER RECTANGULAR BLACK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
RES 430K OHM 2% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
RES 1.17M OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
LOCK NUT 1.062" NYLON PG13.5 datasheet.pdf
PES EMITTER AC 90 DEGREE HEAD datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 100V X8R 1206 datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 430MA 500 MOHM datasheet.pdf
OSC XO 33.333MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf