FFF 10114508-S0J-30B
10114508-S0J-30B picture photo
Mfg. Part Number
10114508-S0J-30B
Datasheet Download
10114508-S0J-30B.pdf
Availability of 10114508-S0J-30B
QUANTITY
10114508-S0J-30B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114508-S0J-30B
Internal Part NumberEIS-10114508-S0J-30B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114508-S0J-30B
Related Links10114508, 10114508-S0J-30B Datasheet, FFF Distributor
10114508-S0J-30B Details Description
Related parts for 10114508-S0J-30B
CAP CER 330PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 942 OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
SCM-I 4CO N datasheet.pdf
DIN-SIGNAL COAX M SOLDER/CRIMP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
762 TB PLUGGABLE PLUG WF datasheet.pdf
COUNTER 5 CHAR 5-110V PANEL MT datasheet.pdf
CERAMIC FILTER datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 2.5A 75.6 MOHM datasheet.pdf
CAP FILM 1400VDC 0.003UF RADIAL datasheet.pdf