FFF 10114868-D0J-60DLF
10114868-D0J-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114868-D0J-60DLF
Datasheet Download
10114868-D0J-60DLF.pdf
Availability of 10114868-D0J-60DLF
QUANTITY
10114868-D0J-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-D0J-60DLF
Internal Part NumberEIS-10114868-D0J-60DLF
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-D0J-60DLF
Related Links10114868-, 10114868-D0J-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10114868-D0J-60DLF Details Description
Related parts for 10114868-D0J-60DLF
MOSFET N-CH 60V 20A IPAK datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1.8MHZ DDPAK datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 12VIN +/-05VOUT datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD datasheet.pdf
1.25MM M/F ON 26AWG 150MM datasheet.pdf
CABLE MARKER CLI M 2-4 WS/SW datasheet.pdf
RES 345.06 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 1.2V 4-USP datasheet.pdf