FFF 10114868-D0J-70B
10114868-D0J-70B picture photo
Mfg. Part Number
10114868-D0J-70B
Datasheet Download
10114868-D0J-70B.pdf
Availability of 10114868-D0J-70B
QUANTITY
10114868-D0J-70B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-D0J-70B
Internal Part NumberEIS-10114868-D0J-70B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-D0J-70B
Related Links10114868, 10114868-D0J-70B Datasheet, FFF Distributor
10114868-D0J-70B Details Description
Related parts for 10114868-D0J-70B
RES SMD 6.81K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANS NPN 60V 3A SOT-223 datasheet.pdf
LAMP FILAMENT 28V datasheet.pdf
MICRO-D RCPT 51POS PIN 18" WIRE datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 10V 10% 2824 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100" datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 56POS datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
XFMR TOROIDAL 2 X 30V 650VA datasheet.pdf