FFF 10114868-F0J-80B
10114868-F0J-80B picture photo
Mfg. Part Number
10114868-F0J-80B
Datasheet Download
10114868-F0J-80B.pdf
Availability of 10114868-F0J-80B
QUANTITY
10114868-F0J-80B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-F0J-80B
Internal Part NumberEIS-10114868-F0J-80B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-F0J-80B
Related Links10114868, 10114868-F0J-80B Datasheet, FFF Distributor
10114868-F0J-80B Details Description
Related parts for 10114868-F0J-80B
CAP CER 22PF 3KV SL/GP RADIAL datasheet.pdf
IDC CABLE - APR14B/AE14M/X datasheet.pdf
CAP ALUM 4100UF 50V SCREW datasheet.pdf
RES 205 OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
RES 348K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONNECTOR PCB MOUNT datasheet.pdf
HAND CRIMP TOOL datasheet.pdf
FIXED IND 3.9MH 62MA 44 OHM TH datasheet.pdf
CONN RECEPT 80POS 1.27MM T/H R/A datasheet.pdf
DIODE ZENER 43V 1.3W DO41 datasheet.pdf
IC RF SWITCH SPDT 50OHM 6DFN datasheet.pdf