FFF 10114868-G0J-80B
10114868-G0J-80B picture photo
Mfg. Part Number
10114868-G0J-80B
Datasheet Download
10114868-G0J-80B.pdf
Availability of 10114868-G0J-80B
QUANTITY
10114868-G0J-80B Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-G0J-80B
Internal Part NumberEIS-10114868-G0J-80B
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-G0J-80B
Related Links10114868, 10114868-G0J-80B Datasheet, FFF Distributor
10114868-G0J-80B Details Description
Related parts for 10114868-G0J-80B
CONN EDGECARD 72POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC SCAN TEST DEVICE 20BIT 64LQFP datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
ENCODER ROTARY 5-24V 3600RES 2M datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2.5A 20-TSSOP datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 12VIN 15VOUT datasheet.pdf
CAP CER 180PF 100V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 9.53 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf