FFF 10114868-M0J-10DLF
10114868-M0J-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114868-M0J-10DLF
Brief Description
XCEDE 3W RGHT 2PVH 4COL
Datasheet Download
10114868-M0J-10DLF.pdf
Availability of 10114868-M0J-10DLF
QUANTITY
10114868-M0J-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-M0J-10DLF
Internal Part NumberEIS-10114868-M0J-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Series Plating 02/Jul/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package232
SeriesXCede®
PackagingTray
Connector UsageBackplane
Connector TypeHeader, Male Pins and Blades
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
Contact FinishGold
Contact Finish Thickness15µin (0.38µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-M0J-10DLF
Related Links10114868-, 10114868-M0J-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10114868-M0J-10DLF Details Description
Related parts for 10114868-M0J-10DLF
SWITCH PUSH SPST-NC 10A 110V datasheet.pdf
RELAY 60VDC 4A I4PAC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32K FLASH 32-LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 25W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 800 OHM 5% 50W datasheet.pdf