FFF 10114868-W0J-50DLF
10114868-W0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10114868-W0J-50DLF
Datasheet Download
10114868-W0J-50DLF.pdf
Availability of 10114868-W0J-50DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10114868-W0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10114868-W0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10114868-W0J-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package608
SeriesXCede®
PackagingBulk
FeaturesKey
Contact FinishGold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness30µin (0.76µm)
Material Flammability RatingUL94 V-0
Operating Temperature-55°C ~ 85°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10114868-W0J-50DLF
Related Links10114868-, 10114868-W0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10114868-W0J-50DLF Details Description
Related parts for 10114868-W0J-50DLF
IC COUNTER SYNC BINARY 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 4.32K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
RES SMD 316 OHM 1% 1/5W 0603 datasheet.pdf
TERMINAL R/A MALE 22-30AWG datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
CAP CER 150PF 50V NP0 AXIAL datasheet.pdf
PCB CONN CARRIER 2.54MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM T412 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X20MM XCUT datasheet.pdf
ATTENUATOR 7 DB DC 2GHZ datasheet.pdf