FFF 10115091-B0E-30DLF
10115091-B0E-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10115091-B0E-30DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 4PVH 8 COL WK
Datasheet Download
10115091-B0E-30DLF.pdf
Availability of 10115091-B0E-30DLF
QUANTITY
10115091-B0E-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10115091-B0E-30DLF
Internal Part NumberEIS-10115091-B0E-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10115091-B0E-30DLF
Related Links10115091-, 10115091-B0E-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10115091-B0E-30DLF Details Description
Related parts for 10115091-B0E-30DLF
IC RF POWER DETECTOR TSOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EYELET datasheet.pdf
IC MCU 16KB FLASH LIN TXRX 48QFN datasheet.pdf
CONN HEADER 24POS R/A .100 GOLD datasheet.pdf
SIBODTM AX 250A - 120V STD IH datasheet.pdf
CAP 2200F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 2A 20QFN datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 8A ECH8 datasheet.pdf
CABLE 2COND 14AWG RED datasheet.pdf
FLUORESCENT FOR BATTERY PACK datasheet.pdf
RES 357K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf