FFF 10115091-L0E-60DLF
10115091-L0E-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10115091-L0E-60DLF
Brief Description
XCEDE HD 3W LEFT 4PVH 8 COL
Datasheet Download
10115091-L0E-60DLF.pdf
Availability of 10115091-L0E-60DLF
QUANTITY
10115091-L0E-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10115091-L0E-60DLF
Internal Part NumberEIS-10115091-L0E-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package136
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10115091-L0E-60DLF
Related Links10115091-, 10115091-L0E-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10115091-L0E-60DLF Details Description
Related parts for 10115091-L0E-60DLF
IC DATA RETIMING PLL 28-PLCC datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
TRANS NPN 60V 1A SOT89 datasheet.pdf
SW SNPACT MIN 5A SPDT PCB PIN datasheet.pdf
TAPE DUCT VINYL 2" X 50YD YELLOW datasheet.pdf
RES 8.66 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT datasheet.pdf
RES SMD 226 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
OSCILLATOR SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 620V 5A IPAK datasheet.pdf