FFF 10115091-V0E-80DLF
10115091-V0E-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10115091-V0E-80DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W RGHT 4PVH 8C WK
Datasheet Download
10115091-V0E-80DLF.pdf
Availability of 10115091-V0E-80DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10115091-V0E-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10115091-V0E-80DLF
Internal Part NumberEIS-10115091-V0E-80DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10115091-V0E-80DLF
Related Links10115091-, 10115091-V0E-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10115091-V0E-80DLF Details Description
Related parts for 10115091-V0E-80DLF
OSC 5.0V PROG TTL PWRDN 100PPM datasheet.pdf
AC/DC CNVRTR 5V 12V -15V 15V 80W datasheet.pdf
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
RES SMD 3.6K OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
RES 1.27K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
MICROFIT 3.0 RA SMT/CLIP DR TIN datasheet.pdf
RES 44.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
LED SUP CC AC/DC 143-285V 735MA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 70POS .100" datasheet.pdf