FFF 10116951-4015HLF
10116951-4015HLF picture photo
Mfg. Part Number
10116951-4015HLF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
TERMINAL
Datasheet Download
10116951-4015HLF.pdf
Availability of 10116951-4015HLF
QUANTITY
10116951-4015HLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10116951-4015HLF
Internal Part NumberEIS-10116951-4015HLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10116951-4015HLF
Related Links10116951, 10116951-4015HLF Datasheet, FFF Distributor
10116951-4015HLF Details Description
Related parts for 10116951-4015HLF
IC REG LDO 1.5V/2.8V 10DFN datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V X5R 1206 datasheet.pdf
CAP MINI PANEL INDICATOR WHITE datasheet.pdf
RES 10M OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 2.21K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD datasheet.pdf
TVS DIODE 51VWM 82.9VC R6 datasheet.pdf
Connector Socket 24 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RJ45 NO SHIELD LED 2 PORT datasheet.pdf
CRYSTAL 24.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf