FFF 10117936-002LF
10117936-002LF picture photo
Mfg. Part Number
10117936-002LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
Datasheet Download
10117936-002LF.pdf
Availability of 10117936-002LF
QUANTITY
10117936-002LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10117936-002LF
Internal Part NumberEIS-10117936-002LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package648
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10117936-002LF
Related Links1011793, 10117936-002LF Datasheet, FFF Distributor
10117936-002LF Details Description
Related parts for 10117936-002LF
BATTERY PACK NIMH 10.8V 650 MAH datasheet.pdf
C.B. EDGE GUIDE NATURAL NY 2" datasheet.pdf
MAX4521CEE+T datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R 1206 datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
RES 10K OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
SGE225 SAFETY CONTACT 110 MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES 540.23 OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf