FFF 10119126-M0J-50DLF
10119126-M0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119126-M0J-50DLF
Brief Description
XCEDE HD 3W 3PVH 4COL
Datasheet Download
10119126-M0J-50DLF.pdf
Availability of 10119126-M0J-50DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10119126-M0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119126-M0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10119126-M0J-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package264
Connector StyleXCede®, Right Wall
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119126-M0J-50DLF
Related Links10119126-, 10119126-M0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10119126-M0J-50DLF Details Description
Related parts for 10119126-M0J-50DLF
CAP CER 68PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
IC 4.56V SUPPLY MONITOR SOT-23-6 datasheet.pdf
RES 221K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 10PWR 40SGL 2.36MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 3 OHM 5W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 30POS 2.54MM T/H TIN datasheet.pdf
IC SLIC 2CH UNIV 100V 40QFN datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
762MM EURO HDR HORIZ OPEN END 4C datasheet.pdf
CONN BARRIER STRIP 20CIRC .325 datasheet.pdf
8POS,TAB 1.6X0.6,TAB HSG,ASSY datasheet.pdf