FFF 10119126-Q0J-70DLF
10119126-Q0J-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119126-Q0J-70DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W 3PVH 4COL WK
Datasheet Download
10119126-Q0J-70DLF.pdf
Availability of 10119126-Q0J-70DLF
QUANTITY
10119126-Q0J-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119126-Q0J-70DLF
Internal Part NumberEIS-10119126-Q0J-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119126-Q0J-70DLF
Related Links10119126-, 10119126-Q0J-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10119126-Q0J-70DLF Details Description
Related parts for 10119126-Q0J-70DLF
IC MCU 16BIT 384KB FLASH 100QFP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EYELET datasheet.pdf
IC KNOCK SENSOR INTERFACE 20SOIC datasheet.pdf
FILTER 1-PHASE GENERAL EMI 6A datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V datasheet.pdf
CONN CHAMP RCPT 50POS .050 R/A datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 6A 1206-8 datasheet.pdf
LED T1 NM GREEN 565RA ASSY datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35 datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
LF to 750 MHz Digitally Controlled VGA IC datasheet.pdf