FFF 10119126-T0J-50DLF
10119126-T0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119126-T0J-50DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W 3PVH 4COL WK
Datasheet Download
10119126-T0J-50DLF.pdf
Availability of 10119126-T0J-50DLF
QUANTITY
10119126-T0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119126-T0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10119126-T0J-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119126-T0J-50DLF
Related Links10119126-, 10119126-T0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10119126-T0J-50DLF Details Description
Related parts for 10119126-T0J-50DLF
RES SMD 249K OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 270PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
OPTOISO 1.5KV 4CH DARL 16-SMD BJ datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
RES 536K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
DEVICE MARKER CC 15/60 K MC NE datasheet.pdf
3/4" END CAP - IVORY datasheet.pdf
NETCONTROLLER CONSOLE KVM datasheet.pdf
CONN RCPT FLEX 2POS W/SKTS datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 100UH 260MA 2.1 OHM datasheet.pdf
CAP FILM 100NF 20% 310VAC AXIAL datasheet.pdf