FFF 10119126-V0J-30DLF
10119126-V0J-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119126-V0J-30DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W 3PVH 4COL WK
Datasheet Download
10119126-V0J-30DLF.pdf
Availability of 10119126-V0J-30DLF
QUANTITY
10119126-V0J-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119126-V0J-30DLF
Internal Part NumberEIS-10119126-V0J-30DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119126-V0J-30DLF
Related Links10119126-, 10119126-V0J-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10119126-V0J-30DLF Details Description
Related parts for 10119126-V0J-30DLF
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CONN PLUG 140POS .8MM FH 5H GOLD datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 35 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP FILM 22UF 10% 100VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT R/A 4PWR 36SGL 1.57MM datasheet.pdf
FIXED IND 820NH 450MA 500 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 120K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
CONN HEADER 62POS .100" R/A GOLD datasheet.pdf