FFF 10119126-Y0J-60DLF
10119126-Y0J-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119126-Y0J-60DLF
Brief Description
XCEDE HD 2W 3PVH 4COL NK
Datasheet Download
10119126-Y0J-60DLF.pdf
Availability of 10119126-Y0J-60DLF
QUANTITY
10119126-Y0J-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119126-Y0J-60DLF
Internal Part NumberEIS-10119126-Y0J-60DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119126-Y0J-60DLF
Related Links10119126-, 10119126-Y0J-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10119126-Y0J-60DLF Details Description
Related parts for 10119126-Y0J-60DLF
CONN RECEPT 180POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
Connector Receptacle 52 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
OSC XO 77.76MHZ HCMOS INLINE datasheet.pdf
IC EMI FILTER 6CH 12-HXSON datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 15VIN 05VOUT datasheet.pdf
IC ENCODER ROTARY 32-QFN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
RES CHAS MNT 100 OHM 1% 20W datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
DIN-POWER FLOW048FS-3 2C1-3 datasheet.pdf
CAP FILM 2.2NF 20% 310VAC RAD datasheet.pdf
CONN 26POS 0.8MM SMT datasheet.pdf