FFF 10119128-A0C-30DLF
10119128-A0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-A0C-30DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 3PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119128-A0C-30DLF.pdf
Availability of 10119128-A0C-30DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10119128-A0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-A0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-A0C-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-A0C-30DLF
Related Links10119128-, 10119128-A0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-A0C-30DLF Details Description
Related parts for 10119128-A0C-30DLF
CONN FAKRA PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
CONN RCPT .100" 3POS GOLD T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125 EXTEND datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 8POS 5MM datasheet.pdf
TAPE WEATHER RESISTANT FILM 2" datasheet.pdf
RES 191 OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES 61.2 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
OPTICAL ENCODER datasheet.pdf
IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 37POS CABLE PIN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT datasheet.pdf