FFF 10119128-C0C-30DLF
10119128-C0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-C0C-30DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 3PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119128-C0C-30DLF.pdf
Availability of 10119128-C0C-30DLF
QUANTITY
10119128-C0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-C0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-C0C-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-C0C-30DLF
Related Links10119128-, 10119128-C0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-C0C-30DLF Details Description
Related parts for 10119128-C0C-30DLF
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMB datasheet.pdf
CAP CER 56PF 500V 1111 datasheet.pdf
LCD COG 16X2 W/I2C TRANSFL WIDE datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 19POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
CAP CER 560PF 100V 5% BP 1206 datasheet.pdf
Connector Receptacle 15 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
DEV ONLY TAG COUNT UPGRD (64K) datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf