FFF 10119128-H0C-30DLF
10119128-H0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-H0C-30DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 3PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119128-H0C-30DLF.pdf
Availability of 10119128-H0C-30DLF
QUANTITY
10119128-H0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-H0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-H0C-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-H0C-30DLF
Related Links10119128-, 10119128-H0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-H0C-30DLF Details Description
Related parts for 10119128-H0C-30DLF
OPTOISOLATR 5KV TRANSISTOR 4-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS 90DEG 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
CONN IDC 8POS 2.54MM 26AWG GOLD datasheet.pdf
LED T1-3/4 RED 635NM VAR HT datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 48V datasheet.pdf
CONN PLUG 47POS INLINE PIN datasheet.pdf