FFF 10119128-L0C-10DLF
10119128-L0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-L0C-10DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 3W 3PVH 6COL
Datasheet Download
10119128-L0C-10DLF.pdf
Availability of 10119128-L0C-10DLF
QUANTITY
10119128-L0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-L0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-L0C-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package176
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-L0C-10DLF
Related Links10119128-, 10119128-L0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-L0C-10DLF Details Description
Related parts for 10119128-L0C-10DLF
IC NVSRAM 4MBIT 100NS 32EDIP datasheet.pdf
BOX ABS BLACK 6.88"L X 4.88"W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
RES 121K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 2.2NH 950MA 90 MOHM datasheet.pdf
RES 2 OHM 8W 0.02% TO220 datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V X7R 1206 datasheet.pdf
CAP FILM 68NF 10% 310VAC AXIAL datasheet.pdf
220UF 63V 16X25 105C RAD datasheet.pdf