FFF 10119128-P0C-70DLF
10119128-P0C-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-P0C-70DLF
Brief Description
XCEDE HD RT 2W 3PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119128-P0C-70DLF.pdf
Availability of 10119128-P0C-70DLF
QUANTITY
10119128-P0C-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-P0C-70DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-P0C-70DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-P0C-70DLF
Related Links10119128-, 10119128-P0C-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-P0C-70DLF Details Description
Related parts for 10119128-P0C-70DLF
RES SMD 51 OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 DIP SLD datasheet.pdf
RES SMD 300 OHM 5% 0.4W 0805 datasheet.pdf
CONV DC/DC 6W 9-18VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
INPUT MODULE AC 6MA 24VDC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 423 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 50V 70MA SSFP datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf