FFF 10119128-P0C-80DLF
10119128-P0C-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-P0C-80DLF
Brief Description
XCEDE HD RT 2W 3PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119128-P0C-80DLF.pdf
Availability of 10119128-P0C-80DLF
QUANTITY
10119128-P0C-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-P0C-80DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-P0C-80DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-P0C-80DLF
Related Links10119128-, 10119128-P0C-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-P0C-80DLF Details Description
Related parts for 10119128-P0C-80DLF
FIXED IND 9.1MH 49MA 68 OHM TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .050 DIP datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
IC CLK BUF DDR 233MHZ 1CIRC datasheet.pdf
RES SMD 237 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SOLENOID PULSE 24VDC L-15-2 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 5POS PIN datasheet.pdf
RES 110 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X10MM XCUT T412 datasheet.pdf
SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 12-14S datasheet.pdf
CAP FILM 22NF 10% 100VDC RAD datasheet.pdf