FFF 10119128-S0C-40DLF
10119128-S0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-S0C-40DLF
Brief Description
XCEDE HD RT 2W 3PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119128-S0C-40DLF.pdf
Availability of 10119128-S0C-40DLF
QUANTITY
10119128-S0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-S0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-S0C-40DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-S0C-40DLF
Related Links10119128-, 10119128-S0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-S0C-40DLF Details Description
Related parts for 10119128-S0C-40DLF
IDC CABLE - MKC60K/MC60M/MCE60K datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 50V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 40POS DL .100 15GOLD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 34V 17A TDSON-8 datasheet.pdf
FIXED IND 47NH 1A 80 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN RECEPTACLE 5POS MALE datasheet.pdf
CORD 4POS FMALE/MALE 300MM 22AWG datasheet.pdf
RES 274 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 150PF 440VAC Y5P RADIAL datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NC 10A 120V datasheet.pdf
CAP CER 560PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf