FFF 10119128-Y0C-70DLF
10119128-Y0C-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119128-Y0C-70DLF
Brief Description
XCEDE HD RT 2W 3PVH 6COL NK
Datasheet Download
10119128-Y0C-70DLF.pdf
Availability of 10119128-Y0C-70DLF
QUANTITY
10119128-Y0C-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119128-Y0C-70DLF
Internal Part NumberEIS-10119128-Y0C-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Guide Right
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical18 Signal Pairs, 21 Ground
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119128-Y0C-70DLF
Related Links10119128-, 10119128-Y0C-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10119128-Y0C-70DLF Details Description
Related parts for 10119128-Y0C-70DLF
SENSOR 1000PSI 5/8" M12 1-5V datasheet.pdf
CONN FIBER SC PLUG DUPLX 125UM datasheet.pdf
SWITCH BASE 5540001100 W/5650211 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Panel Mount, Through Hole Solder datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.150" datasheet.pdf
CAP TANT 270UF 5% 6V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 34 OHM 0.1% 3/4W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 3.8PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 9V 1W datasheet.pdf