FFF 10119130-10C-40DLF
10119130-10C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-10C-40DLF
Brief Description
XCEDE HD 4W 6PVH 6COL
Datasheet Download
10119130-10C-40DLF.pdf
Availability of 10119130-10C-40DLF
QUANTITY
10119130-10C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-10C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-10C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical36 Signal Pairs, 39 Ground
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-10C-40DLF
Related Links10119130-, 10119130-10C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-10C-40DLF Details Description
Related parts for 10119130-10C-40DLF
TRANSFORMER AUDIO 600CT/250CT datasheet.pdf
TVS DIODE 27VWM 62VC R6 datasheet.pdf
RES SMD 680 OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 340 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 datasheet.pdf
RES 95.3 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
HD 38999 151C 151#23 SKT RECP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 3POS PIN datasheet.pdf