FFF 10119130-10C-70DLF
10119130-10C-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-10C-70DLF
Brief Description
XCEDE HD 4W 6PVH 6COL
Datasheet Download
10119130-10C-70DLF.pdf
Availability of 10119130-10C-70DLF
QUANTITY
10119130-10C-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-10C-70DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-10C-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical36 Signal Pairs, 39 Ground
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-10C-70DLF
Related Links10119130-, 10119130-10C-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-10C-70DLF Details Description
Related parts for 10119130-10C-70DLF
IC REG LDO 3.3V 1.5A SOT223-6 datasheet.pdf
IC USB 2.0 SW HI-SPEED 10-UDFN datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONN RCPT CPC 16POS FREE SLD CUP datasheet.pdf
5 STN COLOR SERIAL +USB IVORY datasheet.pdf
CONVERT DC-DC 15V 50W 3.4A datasheet.pdf
CONN PLUG 15POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CAP CER 2.1PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf