FFF 10119130-B0C-20DLF
10119130-B0C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-B0C-20DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-B0C-20DLF.pdf
Availability of 10119130-B0C-20DLF
QUANTITY
10119130-B0C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-B0C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-B0C-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
Connector StyleXCede®, Guide Left
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical36 Signal Pairs, 39 Ground
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-B0C-20DLF
Related Links10119130-, 10119130-B0C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-B0C-20DLF Details Description
Related parts for 10119130-B0C-20DLF
DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO214AB datasheet.pdf
RES SMD 165 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SENSOR 75PSIS 1/4 NPT 4-20 MA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 100W datasheet.pdf
CAP TANT 100UF 20% 10V AXIAL datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 44POS HL LOW P datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 620PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.120 MHZ 18PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 0.0082 UF 20% 300 VAC R datasheet.pdf