FFF 10119130-B0C-40DLF
10119130-B0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-B0C-40DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-B0C-40DLF.pdf
Availability of 10119130-B0C-40DLF
QUANTITY
10119130-B0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-B0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-B0C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
Connector StyleXCede®, Guide Left
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical36 Signal Pairs, 39 Ground
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-B0C-40DLF
Related Links10119130-, 10119130-B0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-B0C-40DLF Details Description
Related parts for 10119130-B0C-40DLF
FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0603 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER .050 100POS VERT T/H datasheet.pdf
DATALOGGER REF FOR M24LR64-R datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W datasheet.pdf
RES 30.5 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER HSHM 110POS 5ROW STR datasheet.pdf
RES SMD 6.34K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
5.0MM EURO PLUG RA ME GRN 22CKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf