FFF 10119130-C0C-20DLF
10119130-C0C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-C0C-20DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-C0C-20DLF.pdf
Availability of 10119130-C0C-20DLF
QUANTITY
10119130-C0C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-C0C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-C0C-20DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-C0C-20DLF
Related Links10119130-, 10119130-C0C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-C0C-20DLF Details Description
Related parts for 10119130-C0C-20DLF
LED RED/RED DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
PHOTOCELL CONDUCT CDS 0.263X.249 datasheet.pdf
RELAY OPTO DPST 100MA 8 SOP 350V datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CONN EDGECARD 68POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
RES SMD 3.65K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
RES 19.1K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK 250' datasheet.pdf
RES 10 OHM 8W 0.5% TO220 datasheet.pdf