FFF 10119130-J0C-60DLF
10119130-J0C-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-J0C-60DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL NK
Datasheet Download
10119130-J0C-60DLF.pdf
Availability of 10119130-J0C-60DLF
QUANTITY
10119130-J0C-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-J0C-60DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-J0C-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-J0C-60DLF
Related Links10119130-, 10119130-J0C-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-J0C-60DLF Details Description
Related parts for 10119130-J0C-60DLF
IC OPAMP GP 34MHZ 8DIP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS R/A .156 GOLD datasheet.pdf
IC GATE XNOR 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
DC-DC CONVERTERS 3.3V 8A datasheet.pdf
CAP POLYMER 820UF 20% 6.3V T/H datasheet.pdf
CONN SOCKET P5K .5MM 60POS SMD datasheet.pdf
CAP CER 3.1PF 25V R2H 0201 datasheet.pdf
RES SMD 698 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf