FFF 10119130-L0C-50DLF
10119130-L0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-L0C-50DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 3W 6PVH 6COL
Datasheet Download
10119130-L0C-50DLF.pdf
Availability of 10119130-L0C-50DLF
QUANTITY
10119130-L0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-L0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-L0C-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package176
Connector StyleXCede®, Left Wall
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-L0C-50DLF
Related Links10119130-, 10119130-L0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-L0C-50DLF Details Description
Related parts for 10119130-L0C-50DLF
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf
IC DETECTOR VOLT 5.8V ODRN 5SSOP datasheet.pdf
DIODE PIN SWITCH 50V SOT-23 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC LATCH/DECDR/DRVR 7SEG 16SOEIA datasheet.pdf
Connector Receptacle 48 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
RES 237 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 4.02K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
FILTER datasheet.pdf
CONN CONTACT 26-30AWG CRIMP GOLD datasheet.pdf
BOOT MOLDED POLY SEMI-RIGID datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 128POS PIN datasheet.pdf