FFF 10119130-M0C-50DLF
10119130-M0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-M0C-50DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 3W 6PVH 6COL
Datasheet Download
10119130-M0C-50DLF.pdf
Availability of 10119130-M0C-50DLF
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
10119130-M0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-M0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-M0C-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package176
Connector StyleXCede®, Right Wall
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-M0C-50DLF
Related Links10119130-, 10119130-M0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-M0C-50DLF Details Description
Related parts for 10119130-M0C-50DLF
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 20A TO-220F datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES 0.249 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf