FFF 10119130-P0C-60DLF
10119130-P0C-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-P0C-60DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-P0C-60DLF.pdf
Availability of 10119130-P0C-60DLF
QUANTITY
10119130-P0C-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-P0C-60DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-P0C-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-P0C-60DLF
Related Links10119130-, 10119130-P0C-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-P0C-60DLF Details Description
Related parts for 10119130-P0C-60DLF
IDC CABLE - MKC40K/MC40M/MPK40K datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1.5A TO263-3 datasheet.pdf
CONN JACKSOCKET KIT #4-40 .30" datasheet.pdf
DIODE ZENER 180V 3W SMB datasheet.pdf
IC SUPERVISOR 4.65V VTH 8-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 0.27UF 250V X7R 1812 datasheet.pdf
RES 13 OHM 35W 1% TO220 datasheet.pdf
MICRO 37POS SKT 120" datasheet.pdf
RES 2.58K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 10 OHM 1.75W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 10V X7R 0603 datasheet.pdf