FFF 10119130-R0C-20DLF
10119130-R0C-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-R0C-20DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-R0C-20DLF.pdf
Availability of 10119130-R0C-20DLF
QUANTITY
10119130-R0C-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-R0C-20DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-R0C-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-R0C-20DLF
Related Links10119130-, 10119130-R0C-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-R0C-20DLF Details Description
Related parts for 10119130-R0C-20DLF
CONN N PLUG STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 900MA 230 MOHM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.562" (14.27mm) datasheet.pdf
MOSFET N-CH 25V 81A DPAK datasheet.pdf
OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
RES 2.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 3POS 5.00MM NAT datasheet.pdf
RES 34.8 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 26POS THRUHL datasheet.pdf
MODULE DIODE 160A INT-A-PAK datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf