FFF 10119130-T0C-40DLF
10119130-T0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-T0C-40DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-T0C-40DLF.pdf
Availability of 10119130-T0C-40DLF
QUANTITY
10119130-T0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-T0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-T0C-40DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-T0C-40DLF
Related Links10119130-, 10119130-T0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-T0C-40DLF Details Description
Related parts for 10119130-T0C-40DLF
IC XDCP 32-TAP 12.5K 3WIRE 8MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 280 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CAP FILM 1500PF 5% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf
IC FPGA 432 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
IE-MINIMC/LFPT MODULE, TP-TX/SSF datasheet.pdf
OSC PROG 2.5V HCSL 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
IC FPGA 396 I/O 1152FCBGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 14POS .100" datasheet.pdf