FFF 10119130-V0C-10DLF
10119130-V0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-V0C-10DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-V0C-10DLF.pdf
Availability of 10119130-V0C-10DLF
QUANTITY
10119130-V0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-V0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-V0C-10DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-V0C-10DLF
Related Links10119130-, 10119130-V0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-V0C-10DLF Details Description
Related parts for 10119130-V0C-10DLF
RES SMD 40.2 OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
IC 8-IN MUX TRI-ST HS 16-DIP datasheet.pdf
RES SMD 2.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES 910 OHM 3W 5% AXIAL datasheet.pdf
FILTER HI PERFORM 20A SCREW datasheet.pdf
RDE_UC-17S1N12F3DU35150508058 datasheet.pdf
FIXED IND 1.2MH 200MA 10 OHM TH datasheet.pdf