FFF 10119130-Y0C-80DLF
10119130-Y0C-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-Y0C-80DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL NK
Datasheet Download
10119130-Y0C-80DLF.pdf
Availability of 10119130-Y0C-80DLF
QUANTITY
10119130-Y0C-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-Y0C-80DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-Y0C-80DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-Y0C-80DLF
Related Links10119130-, 10119130-Y0C-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-Y0C-80DLF Details Description
Related parts for 10119130-Y0C-80DLF
RES SMD 3.9K OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
6164-63 BARREL ANVIL datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 16PIN CRIMP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .125" datasheet.pdf
LABEL COMPONENT ADH datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM T412 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X6MM XCUT T412 datasheet.pdf
CAP CER 33PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
CTV 143C 48#20 8#16 SKT RECP datasheet.pdf
CTV 8C 8#20 PIN J/N RECP datasheet.pdf
TV 6C 6#20 PIN RECP datasheet.pdf
CAP 100 UF 20% 10 V datasheet.pdf