FFF 10119312-2030LF
10119312-2030LF picture photo
Mfg. Part Number
10119312-2030LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
Datasheet Download
10119312-2030LF.pdf
Availability of 10119312-2030LF
QUANTITY
10119312-2030LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119312-2030LF
Internal Part NumberEIS-10119312-2030LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119312-2030LF
Related Links1011931, 10119312-2030LF Datasheet, FFF Distributor
10119312-2030LF Details Description
Related parts for 10119312-2030LF
RES SMD 332K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
LED MOUNT 0.160" BLACK datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 1KV Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 4V 20% 2312 datasheet.pdf
IND PNL MT 5MM HER WATER CLR datasheet.pdf
DIRECT BACKLIGHT 37X37MM WHITE datasheet.pdf
SYS III SPARE PART KIT datasheet.pdf
CONN DSUB 37POS F R/A ASSY TIN datasheet.pdf
HEXASHIELD ADAPTOR datasheet.pdf
CAP FILM 270NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf