FFF 10119312-2060LF
10119312-2060LF picture photo
Mfg. Part Number
10119312-2060LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
MIN-SAS HD ASY
Datasheet Download
10119312-2060LF.pdf
Availability of 10119312-2060LF
QUANTITY
10119312-2060LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119312-2060LF
Internal Part NumberEIS-10119312-2060LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119312-2060LF
Related Links1011931, 10119312-2060LF Datasheet, FFF Distributor
10119312-2060LF Details Description
Related parts for 10119312-2060LF
IC XDCP QUAD 256TAP 50K 24-TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 1.58 OHM 1% 2W 4124 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W datasheet.pdf
CAP CER 820PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
X4 SATA X - 4X LNLNK JCKSCRW CBL datasheet.pdf
FAN GASKET BLACK 92MM datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
OSCILLATOR MEMS 19.2MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SOIC datasheet.pdf