FFF 10120086-2030LF
10120086-2030LF picture photo
Mfg. Part Number
10120086-2030LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
Datasheet Download
10120086-2030LF.pdf
Availability of 10120086-2030LF
QUANTITY
10120086-2030LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120086-2030LF
Internal Part NumberEIS-10120086-2030LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120086-2030LF
Related Links1012008, 10120086-2030LF Datasheet, FFF Distributor
10120086-2030LF Details Description
Related parts for 10120086-2030LF
CONN HEADER .100 DUAL R/A 40POS datasheet.pdf
IC OVP DUAL ASYMM TELECOM 8-SOIC datasheet.pdf
IC VOLT MON TRPL EEPROM 14-TSSOP datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 410MA 620 MOHM datasheet.pdf
CONN RCPT 120POS PRESSFIT GOLD datasheet.pdf
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT datasheet.pdf
CAP CER 680PF 1.5KV X7R 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 9.76K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf