FFF 10120126-F0J-10DLF
10120126-F0J-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120126-F0J-10DLF
Brief Description
4P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120126-F0J-10DLF.pdf
Availability of 10120126-F0J-10DLF
QUANTITY
10120126-F0J-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120126-F0J-10DLF
Internal Part NumberEIS-10120126-F0J-10DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120126-F0J-10DLF
Related Links10120126-, 10120126-F0J-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10120126-F0J-10DLF Details Description
Related parts for 10120126-F0J-10DLF
FIXED IND 6.2NH 700MA 110 MOHM datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPDT 16TQFN datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 48V datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 31POS SCKT datasheet.pdf
SPEAKER PIEZO 25.2X16.6MM datasheet.pdf
LFH PLUG INSERT MOLD 20CKT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 3.7NH 400MA 200 MOHM datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator PWM Dimming 200mA Backlight, Camera Flash 8-TDFN (2x3) datasheet.pdf
CRYSTAL 30.000 MHZ 10PF SMT datasheet.pdf
RELAY SSR 530VAC/90A DC datasheet.pdf